Ogłoszenia parafialne na niedzielę 16 X 2016 r.

dsc_0585

 

1.    Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.

2.      We   wtorek   18   października   O.   Łukasz   Szokaluk   obchodzi   imieniny. Zapraszamy na mszę w jego intencji w poniedziałek 17 października o 18:00.

3.      W środę 19 października, w rocznicę jego męczeńskiej śmierci, wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy tego dnia na mszę z uczczeniem jego relikwii o 18:00.

4.      Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę za tydzień będą przeznaczone na potrzeby misji prowadzonych przez naszą kapucyńską prowincję zakonną.

5.      W kościele są już wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

6.      W   zakrystii    i    przed    kościołem    można    nabywać   znicze    na   groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł. Te znicze są znakiem naszej pamięci o zmarłych i o żywych. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony
na pomoc ubogim i potrzebującym.

7.      We wtorek 18 października od godz. 9:00 brat Krzysztof będzie kwestował zboże i produkty rolne w Serpelicach, Klepaczewie i Zabużu.

8.      Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu   i   na   Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy  wszystkich   naszych dobrodziejów.

9.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.