Ogłoszenia parafialne na niedzielę 23 X 2016 r.

dsc_0585

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby misji prowadzonych przez naszą prowincję zakonną kapucynów.

2. Dzisiaj 23 października o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Intencje można jeszcze składać w zakrystii.

3. Brat Krzysztof zaprasza na próbę orkiestrę dziś o 19:00.

4. W piątek biskup naszej diecezji Tadeusz Pikus obchodzi imieniny. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

5. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godzinie 11:00 bp Antoni Dydycz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

6. Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.

7. W kościele są wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

8. W zakrystii i przed kościołem można nabywać znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł. Te znicze są znakiem naszej pamięci o zmarłych i o żywych. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc ubogim i potrzebującym.

9. Bardzo dziękujemy za zboże i produkty rolne, które brat Krzysztof zebrał w ostatni wtorek od naszych parafian.

10. Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na cmentarzu i na Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.

11. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *