Ogłoszenia parafialne na niedzielę 13 XI 2016 r.

Serpelice

1. Dziś  Dzień  Solidarności  z  Kościołem  Prześladowanym.  Przed  kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc wyznawcom Chrystusa cierpiącym za wiarę w różnych miejscach świata.

2. Za polecanych na kartkach wypominkowych zmarłych modlimy się w naszym kościele w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

3. Do   najbliższego   piątku   na   wieczornych   mszach   świętych   o   18:00   są odmawiane modlitwy nowenny przed jubileuszowym aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, którego dokonają biskupi polscy w najbliższą sobotę w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach, a w niedzielę dokonamy w parafiach po głównej mszy świętej – u nas po sumie o godz. 11:00.

4. Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na cmentarzu i na Kalwarii.   Modlitwą  otaczamy  wszystkich  naszych dobrodziejów.

5.  7 listopada zmarł nasz parafianin śp. Wincenty Oleszczuk z Serpelic. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu:    Ojcze    nasz…    Zdrowaś    Mario…    Wieczny odpoczynek…

6.  Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *