Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkanocną – Święto Miłosierdzia Bożego 23.04.2017

Serpelice

1.      Rozpoczyna   się   Tydzień   Miłosierdzia.   Ofiary   składane   dziś   na   tacę   są przeznaczone na cele charytatywne diecezji.

2.      Dzisiaj o godzinie 15:00 w kościele na Kalwarii będzie odprawione nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a następnie msza święta. Zapraszamy.

3.      Dzisiaj o 18.00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.

4.      Zgodnie z decyzją polskich biskupów dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc humanitarną dla cierpiących wojnę w Syrii.

5.      Na ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej można złożyć Skarbonki Miłosierdzia i inne ofiary zaoszczędzone  podczas Wielkiego  Postu  z  przeznaczeniem  na pomoc potrzebującym.

6.      We wtorek 25 kwietnia o. Marek Długołęcki, Dyrektor Domu Duszpasterstwa Młodzieży, obchodzi imieniny. Zapraszamy na mszę świętą w środę o godzinie 18:00 – będziemy modlić się w jego intencji.

7.      Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich ofiarodawców.

8.      W piątek 21 kwietnia zmarł nasz parafianin śp. Jan Kamiński z Serpelic. Pogrzeb będzie jutro o 11:00. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

9.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *