Ogłoszenia parafialne na 25. Niedzielę Zwykłą 24.09.2017 r.

1.             W 30 września O. Honoriusz Lisowski obchodzi imieniny. Zapraszamy na mszę św. w jego intencji w niedzielę l października o 9:00.

2.      Od    przyszłej    niedzieli   rozpoczyna   się   miesiąc   październik   szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.

3.      Od jutra rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Modlitwy nowenny będą odmawiane na wieczornych mszach świętych.

4.      Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dzieła charytatywne naszej diecezji.

5.      Nasz kościół został wybrany na kościół stacyjny modlitwy: Różaniec do Granic – jest to zaproszenie skierowane do wierzących Polaków, aby? października 2017 r., we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej oraz w pierwszą sobotę miesiąca udać się do granic Polski i wspólnie modlić się na różańcu. Szczegóły i
program spotkania na plakatach i ulotkach na stoliku z prasą. Zachęcamy do zainteresowania i włączenia się w tę modlitwę.

6.      Teatr Parafialny zaprasza wszystkich chętnych artystycznie uzdolnionych i nie tylko, w niedzielę l października po mszy świętej o 11:00 – Sumie, na spotkanie organizacyjne.

7.      Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

8.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *