Ogłoszenia parafialne na 30. niedzielę zwykłą 29.10.2017 r.

1.   Obchodząc dziś uroczystość poświęcenia tego kościoła pamiętajmy w modlitwie o jego budowniczych i wszystkich, którzy swą pracą i ofiarami sprawili i ciągle dbają, że jest taki piękny i pozwala nam tu spotykać się z Bogiem.

2.  W środę l listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Procesja na cmentarz po mszy o 11:00. Tradycyjnie po procesji, na cmentarzu będziemy zbierać ofiary z przeznaczeniem na kontynuację prac remontowo-porządkowych. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli już te prace.

3.    W czwartek 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. według porządku niedzielnego.

Od l do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

4.    Od 2 listopada przed wieczorną mszą świętą w kościele będzie odmawiany różaniec z wypominkami za zmarłych.

5.    W kościele są wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

6.   W zakrystii można  nabywać jeszcze znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł.

7.   W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: l-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od 8:30.

8.    W l-szy piątek miesiąca zapraszamy na Drogę Krzyżową na Kalwarię. Wyjście z przed kościoła po wieczornej mszy św.

9.    Jest już 3 numer Apostola. Redakcja zbiera ofiary do puszek przed kościołem.
10. W sobotę 4 listopada do godziny 12:00 przy Bramie Jubileuszowej zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na pomoc misjom. Szczegóły akcji na ulotkach na stoliku z prasą i plakacie w gablocie.

11.  Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *