Jubileusz Stowarzyszenia Przyjaciół Serpelic.

Fot. Katarzyna Arasymowicz.

20 lat temu powołano do życia Stowarzyszenie Przyjaciół Serpelic, stawiające sobie za cel rozwój społeczno-gospodarczy Serpelic i okolic, a przede wszystkim stwarzanie i poprawę warunków do wypoczynku, rekreacji i turystyki.
W ramach jubileuszu Stowarzyszenia Przyjaciół Serpelic zaplanowano szereg wydarzeń, na które zaprasza prezes Grzegorz Arasymowicz. – W imieniu członków naszego stowarzyszenia zapraszam w sobotę 25 listopada do Sarnak na program „Razem dla zdrowia i prawa”, w ramach którego wysokiej klasy specjaliści świadczyć będą bezpłatne porady zdrowotne i prawne mieszkańcom gminy Sarnaki – zachęca prezes.

W ramach obchodów okrągłej rocznicy 25 listopada w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Vena przy ul. Kilińskiego 4B w Sarnakach prowadzone będą porady zdrowotne przez Dariusza Dmitruczuka, specjalistę chirurgii urazowej i ortopedii. Mieszkańcy będą mogli także skorzystać z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez adwokat Joannę Hodun i Kamilę Kaździoł w sali katechetycznej na plebanii przy ul. Kościelnej 2.

Drugą część porad zaplanowano na sobotę 2 grudnia. Elżbieta Skrzypczak, specjalista chorób dziecięcych i kardiolog dziecięcy, w Poradni Opieki Zdrowotnej Eskulap w Nowych Hołowczycach będzie wykonywała badania echa serca dzieci, a radcowie prawni Mariusz Pietrykowski i Ewa Zieńczuk udzielą porad prawnych w świetlicy w Serpelicach.

Zwieńczeniem jubileuszu będzie spotkanie 2 XII b.r. w Ośrodku Wypoczynkowym Urocza Andrzeja Dudziaka w Serpelicach, które uświetnią występy Aleksandry Smerechańskiej – wokalistki Teatru Studio Buffo w Warszawie, Bartka Sawickiego, Agaty Arasymowicz i innych. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zgłoszenia na badania zdrowotne pod nr. tel. 603 750 403.

Joanna Gąska „Słowo Podlasia”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *