Jubileusz Stowarzyszenia Przyjaciół Serpelic.

Fot. Katarzyna Arasymowicz.

20 lat temu powołano do życia Stowarzyszenie Przyjaciół Serpelic, stawiające sobie za cel rozwój społeczno-gospodarczy Serpelic i okolic, a przede wszystkim stwarzanie i poprawę warunków do wypoczynku, rekreacji i turystyki.
W ramach jubileuszu Stowarzyszenia Przyjaciół Serpelic zaplanowano szereg wydarzeń, na które zaprasza prezes Grzegorz Arasymowicz. – W imieniu członków naszego stowarzyszenia zapraszam w sobotę 25 listopada do Sarnak na program “Razem dla zdrowia i prawa”, w ramach którego wysokiej klasy specjaliści świadczyć będą bezpłatne porady zdrowotne i prawne mieszkańcom gminy Sarnaki – zachęca prezes.

W ramach obchodów okrągłej rocznicy 25 listopada w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Vena przy ul. Kilińskiego 4B w Sarnakach prowadzone będą porady zdrowotne przez Dariusza Dmitruczuka, specjalistę chirurgii urazowej i ortopedii. Mieszkańcy będą mogli także skorzystać z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez adwokat Joannę Hodun i Kamilę Kaździoł w sali katechetycznej na plebanii przy ul. Kościelnej 2.

Drugą część porad zaplanowano na sobotę 2 grudnia. Elżbieta Skrzypczak, specjalista chorób dziecięcych i kardiolog dziecięcy, w Poradni Opieki Zdrowotnej Eskulap w Nowych Hołowczycach będzie wykonywała badania echa serca dzieci, a radcowie prawni Mariusz Pietrykowski i Ewa Zieńczuk udzielą porad prawnych w świetlicy w Serpelicach.

Zwieńczeniem jubileuszu będzie spotkanie 2 XII b.r. w Ośrodku Wypoczynkowym Urocza Andrzeja Dudziaka w Serpelicach, które uświetnią występy Aleksandry Smerechańskiej – wokalistki Teatru Studio Buffo w Warszawie, Bartka Sawickiego, Agaty Arasymowicz i innych. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zgłoszenia na badania zdrowotne pod nr. tel. 603 750 403.

Joanna Gąska “Słowo Podlasia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *