Ogłoszenia parafialne na 33. niedzielę zwykłą 19.11.2017 r.

1.      W czwartek 23 listopada o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.

2.      Za polecanych na kartkach wypominkowych zmarłych modlimy się w naszym kościele w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

3.      Dzisiaj   są   zbierane   przez   młodzież   datki   do   puszek   na   pomnik  Józefa Piłsudskiego w Horoszkach  Dużych,  który będzie  postawiony z okazji  150 rocznicy  jego   urodzin,   w   miejsce   zniszczonego   po  wojnie   przez  władze komunistyczne.

4.      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza tygodnika „Niedziela”, który posiada dodatek poświęcony sprawom naszej diecezji.

5.      Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na    cmentarzu    i    na    Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich    naszych dobrodziejów.

6.      Dziś o 15:00 w ośrodku „Partner” koncert chóru i orkiestry młodzieżowej z kolegium muzycznego w Brześciu na Białorusi. Wstęp wolny.

7.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *