Ogłoszenia parafialne na II niedzielę adwentu 10.12.2017 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła, aby pomóc naszym braciom zza wschodniej granicy.

2.  Od jutra brat Krzysztof rozpocznie roznoszenie opłatków wigilijnych. W poniedziałek 11 grudnia będzie w Klepaczewie i w Zabużu, we wtorek 12 grudnia w Serpelicach, rozpoczynając od Państwa Dudziaków. Osoby, które z różnych powodów nie dostaną opłatków w swoich domach mogą o nie poprosić od przyszłej niedzieli w zakrystii lub klasztorze.

3.  Dzisiaj o godzinie 19:00 w kościele próba orkiestry na którą zaprasza brat Krzysztof.

4. W zakrystii i przed kościołem można nabyć świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Środki uzyskane z tej akcji będą przeznaczone na pomoc dzieciom z potrzebujących rodzin.

Świece są w trzech rodzajach i cenach: małe 5 zł., średnie 10 zł., duże 15 zł.

5.  Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na cmentarzu i na    Kalwarii.  Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

6.  Dzisiaj o godzinie 13:00 w świetlicy spotkanie mieszkańców Serpelic.

7. Wczoraj, 9 grudnia zmarł nasz parafianin śp. Bogdan Pos z Klepaczewa. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

8.  Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *