Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 7.01.2018 r.

1.      Na ołtarzu Matki Bożej są jeszcze wyłożone poświęcone w uroczystość Trzech Króli kadzidło i kreda, którą znaczymy drzwi naszych domów skrótem imion Mędrców i bieżącym rokiem Pańskim prosząc o Boże błogosławieństwo.

2. Spotkanie opłatkowe biskupa z sołtysami odbędzie się jutro, 8 stycznia o 10:00 w katedrze w Drohiczynie. Tradycyjnie zachęcamy naszych trzech sołtysów do udziału i reprezentowania parafii, tak jak to robili w latach ubiegłych.

3.  W   środę   10   stycznia   przypada   Święto   Rocznicy   Poświęcenia   Kościoła Katedralnego w Drohiczynie.  Pamiętajmy w modlitwie o intencjach  naszej diecezji i biskupa.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na mszy świętej o godz. 11:00 będą obłóczyny trzech nowych ministrantów. Polecamy ich waszej modlitwie.

5.   Również w przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 11:00 zapraszamy na jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Serpelicach oraz na występ przedszkolaków i indywidualnych artystów.

6.    Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu    i    na    Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich    naszych dobrodziejów.

7.    Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *