Ogłoszenia parafialne na 2. Niedzielę Zwykłą 14.01.2018 r.

1.   Dzisiaj po mszy świętej o godz. 11:00 zapraszamy na jasełka w wykonaniu dzieci ze  Szkoły  Podstawowej  w Serpelicach  oraz  na  występ  przedszkolaków  i indywidualnych artystów.

2.   Od czwartku 18 do 25 stycznia 2018 r. będzie trwał Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tych dniach prośmy w modlitwie o to, aby wszyscy wierzący w Chrystusa byli jedno w jednym Kościele.

3.    W  przyszłą  niedzielę  21  stycznia  w  naszej  parafii  odbędzie  się wizytacja prowadzona   przez  biskupa  Tadeusza   Pikusa.   Ordynariusza   naszej  diecezji powitamy przed mszą świętą o godz. 9:00, po tej mszy świętej będzie spotkanie biskupa z radą parafialną w klasztorze, o 11:00 uroczysta msza święta po której razem z biskupem udamy się na cmentarz parafialny aby pomodlić się za naszych bliskich zmarłych.

5 lutego ksiądz biskup odwiedzi jeszcze szkołę i przedszkole w Serpelicach.

4.   Za    tydzień    przed    kościołem    będzie    rozprowadzany    czwarty    numer gazetki „Apostoł”. Do puszek można wtedy złożyć dobrowolną ofiarę na to wspólne dzieło.

5.   Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na    cmentarzu    i    na    Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich    naszych dobrodziejów.

6.   W poniedziałek o godzinie 18:00 w świetlicy spotkanie mieszkańców Serpelic.

7.   Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień a dzieciom z naszej szkoły także udanych i bezpiecznych ferii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *