Ogłoszenia parafialne na 3. Niedzielę Zwykłą 21.01.2018 r.

Dzisiaj  w  naszej  parafii  odbywa  się wizytacja  prowadzona  przez  biskupa Tadeusza Pikusa. Po tej mszy świętej będzie spotkanie biskupa z radą parafialną w klasztorze, o 11:00 uroczysta msza święta po której razem z biskupem udamy się na cmentarz parafialny aby pomodlić się za naszych bliskich zmarłych.

5 lutego ksiądz biskup odwiedzi jeszcze szkołę i przedszkole w Serpelicach.

2.  Dziś przed kościołem jest rozprowadzany czwarty numer gazetki „Apostoł”. Do puszek można złożyć dobrowolną ofiarę na to wspólne dzieło.

3.   We wtorek 23 stycznia o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.

4.  Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu    i    na    Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich    naszych dobrodziejów.

5.   Druhowie OSP Serpelice zapraszają dzieci i młodzież dzisiaj na godzinę 14:00 do Świetlicy w Serpelicach na Ferie ze Strażakami. Szczegóły na plakatach.

6. Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Serpelic zaprasza mieszkańców Gminy Sarnaki na bezpłatne kompleksowe badania kardiologiczne w ramach kolejnej akcji „Razem dla Zdrowia i Prawa”, które odbędą się 27 stycznia w sobotę o godz. 9:00. Szczegóły w prasie, na facebooku i plakatach.

7.    Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *