Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu 25.02.2018 r.

1.  Dzisiaj przed kościołem są zbierane do puszek ofiary na rzecz pomocy misjom.

2.  W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: l-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa w czwartek i sobotę o 17:30. Odwiedziny chorych w piątek od 8:30.

3.  Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową w każdy piątek o 17:15 oraz środy po mszy św. wieczornej i Gorzkie Żale w niedziele o 17:30.

4.  Na  ołtarzu   Matki   Bożej jest  wyłożona   Księga  Trzeźwości.  Zachęcamy  do wpisywania postanowień abstynenckich.

5.  W zakrystii można nabywać czekoladowe baranki wielkanocne Caritas w cenie 5 złotych. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom.

6.  Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu    i    na    Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich    naszych dobrodziejów.

7.  Bardzo  dziękujemy   paniom   z  Serpelic,   które  we  wtorek  pomogły   bratu Krzysztofowi w pracach gospodarskich.

8.  We wtorek 20 lutego zmarł nasz parafianin śp. Edward Wawrzyniuk z Serpelic. Polećmy go  Miłosierdziu  Bożemu:  Ojcze nasz…  Zdrowaś Mario…   Wieczny odpoczynek…

9.  Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *