Ogłoszenia parafialne na Poniedziałek Wielkanocny 2.04.2018 r.

 

1. Ofiary składane dziś na tacę będą przeznaczone na potrzeby KUL.

2.      Dzisiaj o 18:00 msza święta za zmarłych polecanych w    wypominkach, we wtorek o 18:00 msza święta w intencji Ojczyzny.

3.      W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: l-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa o 17:30. W piątek odwiedziny chorych od 8:30.

4.      Z racji  na  oktawę  uroczystości Zmartwychwstania  w  najbliższy piątek  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.      W przyszłą niedzielę o godzinie 15:00 w kościele na Kalwarii będzie odprawione nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a następnie msza święta. Zapraszamy.

6.      Ofiary składane  na  tacę w  przyszłą  niedzielę  będą  przeznaczone  na  cele charytatywne naszej diecezji.

7.      Za tydzień będzie też można złożyć na ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej Skarbonki Miłosierdzia i inne ofiary zaoszczędzone podczas Wielkiego Postu z przeznaczeniem na pomoc potrzebującym.

8.      Do  sakramentu  małżeństwa  przygotowują  się  następujące  osoby:  Monika Jakoniuk,   panna   zamieszkała   w   Serpelicach,   parafia   tutejsza,   i   Michał Matuszewski,   kawaler   zamieszkały   w   Rawie   Mazowieckiej,   parafia   p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP, zapowiedź druga.

9.      Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich ofiarodawców.

10.      Życzymy wszystkim dobrego świętowania tego dnia i odpoczynku w gronie rodziny i bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *