Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej 27.05.2018 r.

  1. Dzisiaj w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej zakończyliśmy okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. Dzisiaj także ośmioro dzieci z naszej parafii przyjęło po raz pierwszy Chrystusa do swego serca. Polecamy ich Waszej modlitwie.
  2. W czwartek 31 maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele jak w niedzielę o: 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o 11.00 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy oraz aktywne uczestnictwo w procesji. Prosimy o udział dzieci sypiących kwiatki, strażaków, osoby niosące feretrony, a także orkiestrę. Mszy św. o g. 11.00 będzie przewodniczył nowy prowincjał naszej warszawskiej prowincji kapucynów o. Łukasz Woźniak, który także wygłosi słowo Boże. Mszę św. będą koncelebrowali z nim trzej nowo wyświęceni neoprezbiterzy, którzy po procesji udzielą błogosławieństwa prymicyjnego.
  3. Przez całą Oktawę Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Od piątku rozpoczyna się czerwiec, miesiąc poświęcony czci Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa o 17.30.
  5. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I piątek i I sobota m-ca. Odwiedziny chorych w piątek od 8.30. Po Mszy św. wieczornej Droga krzyżowa na Kalwarii.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na remont Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na rozpoczęty tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *