Ogłoszenia duszpasterskie na 16. niedzielę zwykłą 22.07.2018 r.

1.     W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy o. Adama Strojnowskiego, wieloletniego proboszcza naszej parafii. Za wszelkie dobro niech zapłaci Pan Jezus i św. Nasz o. Franciszek. Życzymy o. Adamowi Bożego błogosławieństwa w Jego posłudze w naszym klasztorze w Łomży.

2.     W poniedziałek 23 lipca o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Kartki z intencjami można składać w zakrystii.

3.     W środę 25 lipca przypada wspomnienie świętego Krzysztofa, patrona kierowców, dlatego w przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej będzie poświęcenie pojazdów. Przed kościołem u ministrantów można będzie nabyć breloczki ze świętym Krzysztofem. Będziemy też zbierać do puszek pieniądze na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

4.     Święty Krzysztof jest patronem naszych braci: Krzysztofa Kurzątkowskiego i Krzysztofa Kuca, dlatego w środę na mszy świętej o 18:00 będziemy modlić się za naszych współbraci z racji ich imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5.     Zachęcamy do wzięcia udziału w Pieszej Drohiczyńskiej Pielgrzymce na Jasną Górę. Jeśli ktoś nie może pójść osobiście, może podjąć pielgrzymkę duchową, zapisy u proboszcza.

6.     Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

7.     Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *