Ogłoszenia duszpasterskie na 20 Niedzielę Zwykłą 19.08.2018

1.     W czwartek 23 sierpnia o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo  św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.

2.     W czwartek 23 sierpnia o godz. 19:00 rozpoczyna się w Serpelicach ogólnopolskie spotkanie młodzieży ,,Golgota Młodych”. Dzięki Waszej życzliwości spotkanie odbywa się już po raz dwunasty. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

3.     W niedzielę 26.08 przypada Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, o 11:00 msza święta parafialna odbędzie się na placu przed kościołem wspólnie z uczestnikami Golgoty Młodych.

4.     Golgota Młodych zakończy się Mszą świętą celebrowaną przez bp. Tadeusza Pikusa w poniedziałek 27.08. o godzinie 9.00.

5.     W środę od godz. 16:00 tradycyjnie będziemy zbierać w naszych miejscowościach produkty do wyżywienia uczestników spotkania.

6.     Ze względu na Golgotę Młodych od czwartku do niedzieli nie będzie w kościele Apelu Jasnogórskiego o godzinie 21.00.

7.     Starosta powiatu Łosickiego zaprasza do wzięcia udziału w koncercie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Koncert odbędzie się 23 sierpnia br. w Łosickim Domu Kultury o godz. 18.00.

8.     Wójt Gminy Sarnaki apeluje o pomoc dla Państwa Nowosielskich z Sarnak, którym spłonęła stodoła wraz z tegorocznymi zbiorami. Można ich wesprzeć sianem, słomą, czy pieniędzmi.

9.     Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

10.                       Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień pracy i wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *