Ogłoszenia Duszpasterskie na 28 Niedzielę Zwykłą 14.10.2018.

1.     Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.

2.     Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom Serpelic za ofiarowane drewno opałowe.

3.     Dzisiejsza niedziela to Dzień Papieski. Przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – ku czci Świętego Jana Pawła II, udzielającej stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży.

4.     Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę za tydzień będą przeznaczone na potrzeby misji prowadzonych przez naszą kapucyńską prowincję zakonną.

5.     W kościele są już wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

6.     We wtorek 16 października od godz. 9:00 brat Krzysztof będzie kwestował zboże i produkty rolne w Serpelicach, w Klepaczewie i Zabużu będzie zbierał Jakub Czyżyk.

7.     Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składana na rzecz kościoła, klasztoru i kalwarii.

8.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *