Ogłoszenia na 31 Niedzielę Zwykłą 04.11.2018

 

 

1.     W następną niedzielę 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania  niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie. Będzie to także Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc wyznawcom Chrystusa cierpiącym za wiarę w różnych miejscach świata.

2.     Za polecanych na kartkach wypominkowych zmarłych modlimy się w naszym kościele w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

3.     Dziękujemy wszystkim Parafianom za ofiary złożone na sprzątanie kościoła, dziękujemy także sołtysom za ich zebranie.

4.     Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na pielgrzymką autokarową do sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny 18.11.2018r. oraz na rekolekcje dla młodzieży w dniach 23-25.11.2018r. w Drohiczynie. Szczegóły na plakacie w gablocie

5.     Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na cmentarzu i na Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.

6.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *