Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2019r.

 

 

1.     Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby misji.

2.     Na ołtarzu Matki Bożej są wyłożone poświęcone kadzidło i kreda, którą znaczymy drzwi naszych domów skrótem imion Mędrców i bieżącym rokiem Pańskim prosząc o Boże błogosławieństwo.

3.     Spotkanie opłatkowe biskupa z sołtysami odbędzie się we wtorek, 8 stycznia o 10:30 w katedrze w Drohiczynie. Tradycyjnie zachęcamy naszych trzech sołtysów do udziału i reprezentowania parafii, tak jak to robili w latach ubiegłych.

4.     W czwartek 10 stycznia przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Drohiczynie. Pamiętajmy w modlitwie o intencjach naszej diecezji i biskupa.

5.     W minionym roku w naszej parafii udzieliliśmy 47 chrztów, w tym 4 z parafii, 40 ślubów w tym 5 z parafii i pogrzebaliśmy 17 zmarłych, w tym 12 z parafii.

6.     W tym roku mija 20 lat od ostatnich misji Parafialnych, dlatego w dniach od 26 maja do 2 czerwca planujemy misje parafialne. Chcemy wymienić krzyż misyjny przy kościele i na cmentarzu na nowe i dokończyć ogrodzenie cmentarza.

7.     Za nami wizyta kolędowa, gorąco dziękuję wszystkim parafianom za serdeczne przyjęcie nas, życzliwość z jaką się spotykaliśmy w trakcie kolędy i jaką odczuwamy na co dzień. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.

8.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

2 przemyślenia nt. „Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2019r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *