Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Poświęcenia Kościoła 27.10.2019

  1. Obchodząc dziś uroczystość poświęcenia tego kościoła pamiętajmy w modlitwie o jego budowniczych i wszystkich, którzy swą pracą i ofiarami sprawili i ciągle dbają, że jest taki piękny i pozwala nam tu spotykać się z Bogiem.
  2. W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Procesja na cmentarz po mszy o 11:00. Tradycyjnie po procesji, na cmentarzu będziemy zbierać ofiary z przeznaczeniem na kontynuację prac remontowo-porządkowych. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli już te prace.
  3. W sobotę 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. według porządku niedzielnego. Od 1 do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego.      
  1. Od 2 listopada przed wieczorną mszą świętą w kościele będzie odmawiany różaniec z wypominkami za zmarłych.
  2. W zakrystii i przed kościołem można nabywać jeszcze znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy Piątek i Sobota miesiąca. Ze względu na to, że pierwszy piątek przypada w uroczystość Wszystkich Świętych, chorych odwiedziny w czwartek, 31października, od 8:30.
  4. Spotkanie dla Młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek, 15 listopada o 16.30 w kościele.
  5. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom za zboże i produkty rolne, które brat Krzysztof zebrał w ostatni wtorek na rzecz klasztoru. Dziękujemy także tym, którzy złożyli ofiary na sprzątanie kościoła i pomogli zgrabiać liście.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *