Ogłoszenia duszpasterskie Poniedziałek Wielkanocny 13.04.2020

 

  1. Z racji na oktawę uroczystości Zmartwychwstania w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W przyszłą niedzielę o 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia a po niej msza święta wyjątkowo w kościele parafialnym, a nie na kalwarii.
  3. Za tydzień będzie też można złożyć na ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej Skarbonki Miłosierdzia i inne ofiary zaoszczędzone podczas Wielkiego Postu z przeznaczeniem na pomoc potrzebującym.
  4. W ostatnim zarządzeniu Biskup Drohiczyński odwołał wszystkie I Komunie święte i bierzmowania jakie miały się odbyć przed wakacjami. W przyszłości uzgodnimy nowe terminy I komunii świętej i bierzmowania.
  5. Zgodnie z tradycją Naszych przodków i tradycją Kościoła, gdy szerzyły się epidemie stawiano krzyże. Taki krzyż stanął także na kalwarii obok kościoła. W miarę możliwości zachęcamy do modlitwy i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wykonali i ustawili ten krzyż.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary a w sposób szczególny za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  7. Życzymy wszystkim dobrego świętowania tego dnia i odpoczynku w gronie rodziny i bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *