Ogłoszenia duszpasterskie 17 Niedziela Zwykła 26.07.2020

  1. Dziś po każdej Mszy świętej święcimy pojazdy. Przed kościołem u ministrantów i w naszym sklepiku można nabyć pamiątki związane ze świętym Krzysztofem. Zbieramy też do puszek pieniądze na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  2. Od soboty rozpoczyna się sierpień, miesiąc trzeźwości. Starajmy się go przeżyć w abstynencji od alkoholu i w trzeźwości. Na ołtarzu Matki Bożej tradycyjnie jest wyłożona Księga Trzeźwości. Zachęcamy do wpisywania postanowień abstynenckich. Będzie to I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa o 17:30.
  3. Przez cały sierpień zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o 21:00.
  4. W przyszłą niedzielę 2 sierpnia franciszkański odpust Matki Bożej Anielskiej. Odpust można uzyskać pod zwykłymi warunkami. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Caritas.
  5. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na klasztor, kościół, cmentarz i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.
  6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.
  7. Zmarł nasz parafianin z Serpelic, Włodzimierz Waszczuk. Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *