Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela Zwykła 16.08.2020

  1. Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z poszkodowanymi w Bejrucie i dlatego ks. Biskup zarządził w dniu dzisiejszym zbiórkę do puszek na ten cel.
  2. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w powstanie obelisku na grobie nieznanego żołnierza w Serpelicach oraz wszystkim, którzy przygotowali i poprowadzili spotkanie integracyjne oraz zatroszczyli się o poczęstunek.
  3. W następną niedzielę 23 sierpnia o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo  św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.
  4. W niedzielę 23 sierpnia o 15.00 w klasztorze zebranie rady parafialnej.
  5. Także w przyszłą niedzielę po mszach świętych będzie możliwość wsparcia leczenia Antosi chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Antosię możemy także wesprzeć przez fundację siepomaga.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Karolina Katarzyna Hawryluk panna z parafii Konstantynów i Bartłomiej Tołtyżewski, kawaler zamieszkały w Zabużu parafii tutejszej, zapowiedź I.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  8. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *