Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela Zwykła 26.06.2021

  1. Dziś rozpoczynamy 40 godzinne nabożeństwo. Wystawienie Najświętszego Sakramentu dziś po mszy świętej o 11.00 do mszy wieczornej. W poniedziałek msze święte o 9.00 i 18.00, pomiędzy nimi wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. W wtorek 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – odpust parafialny. Msze święte o 9:00, 11:00 i 18:00. Sumie odpustowej o 11:00 będzie przewodniczyć ks. Adam Pańczuk, wikariusz z Sarnak. Po mszy procesja eucharystyczna po placu kościelnym. Liczymy na dzieci sypiące kwiaty, osoby niosące chorągwie i feretrony oraz strażaków.
  3. Wtorek to także dzień imienin naszego biskupa Piotra Swczuka, pamiętajmy o nim w modlitwie.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa o 17:30. W piątek odwiedziny chorych od 8:30.
  5. Wójt Gminy Sarnaki Grzegorz Arasymowicz informuje, że od 23 czerwca na terenie całego województwa mazowieckiego pracę w terenie rozpoczynają rachmistrzowie spisowi. Dotrą oni do osób w naszej gminie, które jeszcze się nie spisały.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na cmentarz, kościół i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *