Ogłoszenia duszpasterskie 14 Niedziela Zwykła 04.07.2021

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg odpustu parafialnego i procesji.
 2. Dziś I niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańca Świętego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 do mszy wieczornej.
 3. W poniedziałek o 18:00 msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach a we wtorek, także o 18:00 msza święta w intencji Ojczyzny. Przed mszą różaniec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. W sobotę, 10 lica przypada 27 rocznica święceń biskupich O. Antoniego Pacyfika Dydycza, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 5. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele diecezjalne.
 6. Także w przyszłą niedzielę po mszach o 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary do puszki na pomoc Mikołajowi Karelusowi choremu na SMA.
 7. W przyszłą niedzielę zebranie rady parafialnej po mszy świętej o godzinie 11.00.
 8. Dziękujemy za dotychczasową pomoc przy fundamencie nowego płotu na cmentarzu oraz za dostarczone na ten cel kamienie. W sierpniu planujemy dalsze prace i ponawiamy prośbę o kamienie polne najlepiej o średnicy około 15 -25 centymetrów.
 9. Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.
 10. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.
 11. Wczoraj odbył się pogrzeb naszego parafianina Mieczysława Bobińskiego, polećmy go miłosierdziu Bożemu. Ojcze Nasz …, Zdrowaś Mario …, Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *