Ogłoszenia duszpasterskie 18 NIedziela Zwykła 01.08.2021

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do wieczornej mszy świętej.
 2. Jutro przypada odpust Matki Bożej Anielskiej. Msze jak w dzień powszedni o 7.00 i 18.00.
 3. W poniedziałek o 18:00 msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Przed mszą różaniec. We wtorek różaniec i msza za ojczyznę. Zapraszamy.
 4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca zapraszamy na nabożeństwa o 17.30. W piątek odwiedzimy chorych od 8.30.
 5. W piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego, msze święte o godzinie 7.00 i 18.00.
 6. Trwa sierpień, miesiąc trzeźwości. Starajmy się go przeżyć w abstynencji od alkoholu i w trzeźwości. Na ołtarzu Matki Bożej jest wyłożona Księga Trzeźwości. Zachęcamy do wpisywania postanowień abstynenckich.
 7. Przez cały sierpień zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godzinie 21.00.
 8. Drodzy Bracia i Siostry !!! Rozpoczęliśmy prace przy nowym murze na cmentarzu. Jednak dalsza budowa wymaga zaangażowania wszystkich parafian i przyjaciół. Mimo trwających prac żniwnych prosimy o pomoc w kontynuowaniu dalszych robót budowlanych. Zaczynamy jutro o godzinie 10.00.
 9. Dziękujemy za ofiary składane na kościół, cmentarz i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.
 10. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień pracy i wypoczynku.
 11. Już za 6 tygodni rozpoczną się misje parafialne, pomódlmy się o dobre owoce misji: Duchu Święty, Stworzycielu, któryś u zarania Kościoła raczył widzialnie zstąpić na Apostołów i wiernych, aby oświecić ich umysły, serca zapalić i utwierdzić w wierze, a życie ich uświęcić! Błagamy Cię, zstąp i na naszą parafię w czasie Misji świętych i napełnij nas swoimi darami. Oświecaj w wątpliwościach, otwórz nasze serca na dar słowa, wyprowadzaj z błędów, dźwigaj z naszych grzechów, jednocz nas wzajemną chrześcijańską miłością, abyśmy wszyscy wsparci Twoją łaską, podczas tych świętych misyjnych dni odnaleźli nowe życie w Jezusie Chrystusie i jako jedna rodzina dzieci Bożych żyli we wzajemnej miłości i jedności. I tak oddając Bogu chwałę, doszli do szczęśliwej wieczności, gdzie będziemy nieustannie wielbić Boga Ojca za dar Stworzenia, Chrystusa Pana, za dar Odkupienia i Ciebie, Duchu Święty, za dar Uświęcenia. Matko Boża Nieustającej Pomocy bądź Matką tych świętych Misji. Św. Franciszku, módl się za nami. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *