Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela Zwykła 12.09.2021

  1. Dziś po mszy świętej o 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
  2. Dziś rozpoczęły się Misje Parafialne i będą trwały do następnej niedzieli. W tygodniu Msze święte z naukami o godzinie 9.00 i 18.00. Nie będzie mszy o 7.00 rano. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w misjach.
  3. We wtorek święto podwyższenia krzyża świętego oraz spotkanie dla młodzieży w Drohiczynie.
  4. Za tydzień po mszach świętych do puszek zbiórka ofiar na Centrum informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  5. W przyszłą niedzielę 19 września, po mszy świętej o 11.00 zapraszamy na koncert w ramach III Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego. Zabrzmią między innymi wspaniałe utwory Bacha i Wieniawskiego w interpretacji wybitnej skrzypaczki Kamili Wąsik-Janiak oraz arie z oper Verdiego i Pucciniego w wykonaniu gwiazdy teatrów muzycznych Małgorzaty Długosz.
  6. Bracia i Siostry! Dzięki zaangażowaniu i pomocy wielu z Was udało się zbudować około połowy muru cmentarnego. Drugą część planujemy zalać 25 września. Bez dalszego wsparcia z waszej strony nie będzie to możliwe. Tego dnia potrzeba około 30 osób do pracy wraz ze sprzętem takim jak łopaty, taczki, betoniarki. Jeśli jeszcze ktoś planuje przywieść kamienie, to prosimy aby zrobił to w najbliższym tygodniu.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.
  8. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.
  9. W ubiegłym tygodniu zmarli z naszej parafii: Tadeusz Leończuk i Danuta Kroszka z Serpelic. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Ojcze Nasz… Zdrowaś Maryjo … Wieczny odpoczynek …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *