Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Poświęcenia Kościoła 30.10.2022

  1. Obchodząc dziś uroczystość poświęcenia tego kościoła pamiętajmy w modlitwie o jego budowniczych i wszystkich, którzy swą pracą i ofiarami sprawili i ciągle dbają, że jest taki piękny i pozwala nam tu spotykać się z Bogiem.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zboże i produkty rolne, które brat Krzysztof zebrał w ostatni wtorek na rzecz klasztoru oraz tym, którzy pomogli w zagrabianiu i wywożeniu liści.
  3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Po mszy świętej o 11:00 będzie procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych. Po procesji będzie możliwość poświęcenia nowych krzyży i nagrobków. Tradycyjnie po procesji będziemy zbierać ofiary na utrzymanie cmentarza.
  4. W środę 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. według porządku niedzielnego.
  5. Od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych możemy otrzymać odpust, który możemy ofiarować za zmarłych.
  6. Od środy przed wieczorną mszą świętą w kościele będzie odmawiany różaniec z wypominkami za zmarłych.
  7. W zakrystii i przed kościołem można nabywać jeszcze znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 9 zł.
  8. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedziny w piątek od 8:30.
  9. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *