Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Adwentu 18.12.2022

  1. W czwartek i piątek od 17.00 do wieczornej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi. W innych godzinach można prosić o spowiedź przy furcie klasztornej.
  2. W piątek o 9.00 prosimy o pomocy przy ustawianiu choinek.
  3. W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia, nie będzie wieczornej mszy św. o 18:00. Natomiast zapraszamy na Mszę św. w nocy – Pasterkę o godz. 24:00.
  4. Jeśli koś nie ma jeszcze opłatka to są dostępne w zakrystii.
  5. W poniedziałek 26 grudnia 2 dzień Bożego narodzenia. Msze święte jak w niedzielę: 9.00, 11.00, 18.00. Tego dnia podamy rozkład wizyty kolędowej w naszej parafii. 26 grudnia o 18.00 msza święta imieninowa O. Szczepana Dzyra.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na kościół, cmentarz i Kalwarię.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na ten świąteczny tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *