Ogłoszenia duszpasterskie Święto Świętego Szczepana 26.12.2022

  1. Dzisiaj o 16:30 zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Wszelkie instrumenty muzyczne mile widziane.
  2. Wizytę Duszpasterską, kolędę zaczniemy w tym roku od 28 grudnia i będzie ona miała następujący przebieg: 28 grudnia, środa, Klepaczew od Państwa Bobińskich do Państwa Czyżyków i od Państwa Nowikowskich do Państwa Świciów oraz Serpelice od Państwa Adamiuków do Pana Michała Kroszki 29 grudnia, czwartek, Zabuże od Państwa Kotlarczuków do Pani Anny Tołtyżewskiej i od Pana Michała Świcia do Państwa Wojcieszuków oraz Serpelice od Pani Heleny Kamińskiej do Państwa Leończuków 30 grudnia, piątek, Serpelice od Państwa Arasymowiczów do Państwa Maksymiuków, oraz od Pani Alicji Sawczuk do Państwa Dziwińskich i od Państwa Kroszków do Państwa Maciejuków. Kolędę zaczynamy tradycyjnie od godziny 9.00. Jeśli komuś nie pasuje dzień kolędy, a chciałby żeby poświęcić mu dom prosimy o zgłoszenie w zakrystii.
  3. W piątek obchodzimy święto Świętej Rodziny, jest to dzień modlitw o świętość rodzin. Msze święte jak w dzień powszedni.
  4. W Sobotę na 17.30 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za wszystkie łaski otrzymane w roku 2022.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na kościół, klasztor i kalwarię. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na ten świąteczny tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *