Ogłoszenia duszpasterskie 12 Niedziela Zwykła 25.06.2023

  1. We wtorek w naszej parafii rozpocznie się 40 godzinne Nabożeństwo, które może nam pomóc pogłębić naszą miłość do Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz przygotuje nas do odpustu parafialnego ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła. Nabożeństwo poprowadzi nasz współbrat O. Artur Fredo. Msze święte w poniedziałek i wtorek o godzinie 9.00 i 18.00.
  2. W czwartek 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – odpust parafialny. Msze święte o 9:00, 11:00 i 18:00. Sumie odpustowej o 11:00 będzie przewodniczyć O. Artur Fredo. Po mszy procesja eucharystyczna po placu kościelnym. Liczymy na dzieci sypiące kwiaty, osoby niosące chorągwie i feretrony oraz strażaków.
  3. Czwartek to także dzień imienin naszego biskupa Piotra Sawczuka oraz 60 rocznica święceń kapłańskich bp Antoniego Dydycza, pamiętajmy o nich w modlitwie.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o 17.30.
  5. W sobotę 1 lipca prosimy o pomoc w pocięciu i porąbaniu drewna opałowego. Zaczynamy od godziny 9.00.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na cmentarz, kościół i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *