Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla 26.11.2023

  1. W ramach akcji “od serca” Caritas rozdaje dziś papierowe torby, które możemy, tak jak w latach ubiegłych, zabrać do swoich domów i napełnić je produktami spożywczymi i chemicznymi zgodnie z instrukcją. Swój dar “od serca” przynosimy w następną niedzielę do zakrystii, bądź do klasztoru. Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin. Oczywiście dary można przynosić także w innych opakowaniach.

  2. Do końca listopada przed mszą świętą wieczorną różaniec z wypominkami za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  3. W tym Tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca, zachęcamy do udziału w nabożeństwach o 17.30. Chorych odwiedzimy w piątek od 8.30.

  4. Przyszła niedziela 3 grudnia rozpocznie nowy rok liturgiczny, będzie to pierwsza niedziela adwentu – czasu przygotowania na przyjście Chrystusa.

  5. Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza na Adwentowy dzień Skupienia. Odbędzie się on w Zembrowie w przyszłą niedzielę, szczegóły na plakacie w gablocie.

  6. W ubiegłym tygodniu zmarło dwoje naszych parafian: Władysława Franczuk i Mariusz Leończuk. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Ojcze Nasz …, Zdrowaś Mario …, Wieczny Odpoczynek… .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *