Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Adwentu 03.12.2023

  1. Dziś I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracja od godziny 15.00 do wieczornej mszy świętej.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, pierwsza niedziela adwentu otwiera czas przygotowania na przyjście Chrystusa. W adwencie w naszej świątyni śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, w niedziele o 8:40, w dni powszednie o 17:40.

Roraty będą sprawowane w dni powszednie o 18:00.

  1. W środę 6 grudnia rozpoczną się rekolekcje parafialne. Poprowadzi je nasz współbrat Juliusz Pyrek z Zakroczymia. Czwartek będzie dniem spowiedzi, rekolekcje zakończymy tradycyjnie 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w czasie rekolekcji jak w niedzielę: 9, 11, 18.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
  3. Za tydzień w niedzielę 10 grudnia zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Małgorzata Dudziuk i Marcin Bobiński, oboje zamieszkali w Klepaczewie parafii tutejszej. Zapowiedź II.
  5. Dziękujemy za dary złożone w ramach akcji “od serca” Caritas oraz wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień i rozpoczęty Adwent.
  7. Z naszej parafii odeszła do Pana: Marianna Jakoniuk, pogrzeb odbędzie się jutro o godzinie 11.00, polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Ojcze nasz …, Zdrowaś Maryjo …., Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *