Ogłoszenia parafialne na niedzielę 30 X 2016 r.

Serpelice

1.  Obchodząc  dziś  uroczystość  poświęcenia  tego kościoła pamiętajmy w modlitwie o jego budowniczych
i wszystkich, którzy swą pracą i ofiarami sprawili, że jest taki piękny i pozwala nam tu spotykać się z Bogiem.

2.      We  wtorek  l  listopada   Uroczystość  Wszystkich  Świętych.  Procesja   na cmentarz po mszy o 11:00. W tym roku po procesji, na cmentarzu będziemy zbierać   ofiary  z  przeznaczeniem  na  kontynuację   prac   remontowo-porządkowych. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli już te prace.

3.      W środę 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. według porządku niedzielnego. Od l do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

4.      Od 2 listopada przed wieczorną mszą świętą w kościele będzie odmawiany różaniec z wypominkami za zmarłych.

5.      W kościele są wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

6.      W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: l-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od 8:30.

7.      Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na  cmentarzu  i   na   Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

8.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *