Ogłoszenia parafialne na niedzielę 6 XI 2016 r.

Serpelice

1. W piątek 11 listopada Święto Niepodległości. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej. Msze święte tego dnia o 7:00 i 18:00.

2. Za polecanych na kartkach wypominkowych zmarłych modlimy się w naszym kościele w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

3. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar do puszek na pomoc wyznawcom Chrystusa cierpiącym za wiarę w różnych miejscach świata.

4. Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu i na Kalwarii.   Modlitwą  otaczamy  wszystkich  naszych dobrodziejów.

5. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Sarnaki zaprasza na ” BIEG WOLNOŚCI” jaki będzie miał miejsce w dniu 11 listopada tegoż roku z Sarnak do Serpelic. Początek bezpośrednio po uroczystej Mszy św. o godz. 9:00, spod kościoła w Sarnakach. W trakcie biegu odwiedzone zostaną miejsca na terenie naszej gminy związane z WALKĄ O  NIEPODLEGŁOŚĆ:  Cmentarz w Sarnakach, Kwatera w  Mierzwicach, pomnik w Serpelicach. Tempo spacerowe,
z przerwami na herbatę. Zaproszenie dotyczy biegaczy, rowerzystów a także piechurów. Uczestnictwo można rozpocząć i zakończyć w dowolnym miejscu na trasie. Zakończenie w Świetlicy w Serpelicach.

6. Wczoraj 5 listopada zmarła nasza parafianka śp. Stanisława Kamińska z Klepaczewa. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

7.  Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *