Ogłoszenia parafialne na niedzielę 20 XI 2016 r.

dsc_0585

 

1. W ramach akcji “od serca” Caritas rozdaje dziś bezpłatnie papierowe torby, które możemy, tak jak w roku ubiegłym, zabrać do swoich domów i napełnić je produktami spożywczymi i chemicznymi zgodnie z instrukcją. Swój dar “od serca”  przynosimy w następną niedzielę do zakrystii  kościoła,  bądź do klasztoru. Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin.

2.  W środę 23 listopada o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.

3.  Do końca listopada przed mszą świętą wieczorną różaniec z wypominkami za zmarłych.

4. Przyszła niedziela 27 listopada rozpocznie nowy rok liturgiczny, będzie to pierwsza niedziela adwentu-czasu przygotowania na przyjście Chrystusa.

5.  W  przyszła  niedzielę  po  mszy  św.  o  godz. 11:00 zapraszamy  na przedstawienie korowodu Wszystkich Świętych w wykonaniu dzieci z naszej parafii.

6. W zakrystii można już nabyć świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Środki  uzyskane z tej akcji będą  przeznaczone  na  pomoc dzieciom z potrzebujących rodzin. Świece są w trzech rodzajach i cenach: małe 5 zł., średnie 10 zł., duże 15 zł.

7. Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na cmentarzu i na Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy  wszystkich  naszych dobrodziejów.

8. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *