Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę Adwentu 18.12.2016

1.      W czwartek na godzinę 19:00 zapraszamy do kościoła młodzież do pomocy w przygotowaniu szopki i choinek.

2.      W piątek 23 grudnia o 18:00, msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo Św. O. Pio, intencje można składać w zakrystii.

3.      W sobotę na  mszy św. o 7:00 rano będziemy modlić się za wszystkich obchodzących imieniny. W tym dniu nie ma wieczornej mszy św. o 18:00.

4.      Tego dnia  przypada Wigilia  Bożego Narodzenia. Wieczerzę zaczynamy od śpiewu kolędy, modlitwy Ojcze nasz, oraz odczytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Chrystusa.  Następnie składamy życzenia łamiąc się opłatkiem. Podczas tej kolacji nie podajemy alkoholu. Msza św. w nocy – Pasterka o 24:00.

5.      25 grudnia w Boże Narodzenie msze św. o 9:00, 11:00 oraz 18:00.

6.      W poniedziałek 26 grudnia święto Świętego Szczepana. Msze święte jak w niedzielę. Tego dnia o 16:30 zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Wszelkie instrumenty, na których posiadacz umie grać, mile widziane.

7.      Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu   i   na   Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

8.      W środę 14 grudnia zmarł nasz parafianin śp. Tadeusz Tymoszuk z Serpelic. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz… Zdrowaś Mario…  Wieczny odpoczynek…

9.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *