Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2016

 

1.      W poniedziałek 26 grudnia święto Świętego Szczepana. Msze święte jak w niedzielę. Tego dnia o 16:30 zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Wszelkie instrumenty mile widziane.

2.      Od środy będzie wizyta duszpasterska – Kolęda:

–  w środę 28 grudnia: Klepaczew, od p. Nowikowskich w ośrodku AS, dalej przez p. Borowy do p. Wojciecha Świć, drugi kapłan od p. Genowefy Mysłowskiej do p. Ryszarda Czyżyka oraz Serpelice Centrum od p. Adamiuków do p. Zbigniewa Kroszki,

–  we czwartek 29 grudnia: – Zabuże od p. Kotlarczuk   do Tołtyżewskich, drugi kapłan od  p.  Raczyńskich  do  Michała  Świć oraz Serpelice Centrum  od  p. Marianny Rosolskiej do p. Mirosława Leończuk,

–  w piątek 30 grudnia: – Serpelice Raczki oraz za Mleczarnią, pierwszy kapłan od p. Eugeniusza Kroszki do p. Anny Jakoniuk, drugi od. P. Arasymowiczów do p. Szczepana Kuzaki i trzeci od p. Alicji Sawczuk do p. Ogłozińskich.

Tradycyjnie zaczynamy od godziny 9:00.

3.      W piątek 30 grudnia Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu na mocy dyspensy biskupa drohiczyńskiego nie obowiązuje post.

4.      W sobotę 31 grudnia na nabożeństwie o 17:30 i wieczornej mszy świętej będziemy dziękować za łaski otrzymane w kończącym się roku.

5.      W niedzielę l stycznia, w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

6.      Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu   i   na Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

7.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na ten świąteczny tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *