Ogłoszenia parafialne na niedzielę 01.01.2017 r.

1.      W piątek 30 grudnia zakończyliśmy wizytę duszpasterską – Kolędę. Dziękujemy za przyjęcie, okazaną nam życzliwość, rozmowy i uwagi. Jeżeli ktoś został pominięty lub nie mógł przyjąć kolędy, a pragnie zaprosić kapłana i poświęcić dom, może w zakrystii po mszy świętej umówić się na indywidualną wizytę. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczymy na dalsze prace remontowe.

2.      W poniedziałek o 18:00 msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach, wcześniej   Różaniec.   Tego   dnia   wieczorem   rozpocznie   się   kontynuacja nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego w Zabużu.

3.      We wtorek o 18:00 msza święta w intencji Ojczyzny, wcześniej różaniec. Zapraszamy.

4.      W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – msze święte jak w niedzielę: o 9:00,  11:00 i 18:00. Ofiary składane tego dnia na tacę będą przeznaczone na cele misyjne. Na ołtarzu Matki Bożej będą wyłożone poświęcone kadzidło i kreda, którą znaczymy drzwi naszych domów skrótem imion Mędrców i bieżącym rokiem Pańskim prosząc o Boże błogosławieństwo.

5.      W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: l-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa w czwartek i sobotę o 17:30. Odwiedziny chorych będą w wyjątkowo w sobotę od 8:30.

6.      Z racji na święto Trzech Króli które wypada w l piątek miesiąca nabożeństwo drogi krzyżowej odbędzie się w l sobotę miesiąca 7 stycznia po mszy św. wieczornej w kościele.

7.      Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu   i    na    Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

8.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *