Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę zwykłą 29.01.2017

1.   Dziś po mszy św. o godz. 11:00 zapraszamy na jasełka, które wy kona j q dzieci ze Szkoły Podstawowej w Serpelicach.

2.     W czwartek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). W tym dniu, w naszym kościele, msze święte jak w niedzielę; 9:00,11:00 i 18:00. Poświęcenie gromnic na każdej mszy świętej. Ofiary składane tego dnia na tacę będą przeznaczone na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych.

3.     Zgodnie z wolą świętego papieża Jana Pawła II Święto Ofiarowania Pańskiego to także  dzień  życia   konsekrowanego.   Pamiętajmy w  modlitwie  o  osobach zakonnych.

4.     W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: l-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa w piątek i sobotę o 17:30. W piątek odwiedziny chorych od 8:30.

5.     Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj pomogli nam w pocięciu, porąbaniu i ułożeniu opału.

6.     Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu   i   na   Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

7.     Stowarzyszenie przyjaciół ziemi konstanty’nowskiej zaprasza  12  lutego  na pielgrzymkę autokarową do Warszawy. W programie min. zwiedzanie Świątyni Opatrzności Bożej i Muzeum Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Szczegóły na stronie internetowej stowarzyszenia i na parafialnym facebooku.

8.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *