Ogłoszenia parafialne na I niedzielę Wielkiego Postu 5.03.2017

1.      W ostatni piątek zakończyły się w naszym kościele rekolekcje wielkopostne. Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas, aby w nich uczestniczyć oraz za złożone ofiary. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli i rodziców za troskę o udział dzieci w rekolekcjach oraz okazaną im pomoc i opiekę.

2.      W poniedziałek o 18:00 msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Przed mszą różaniec w ich intencji.

3.      We wtorek o 18:00 msza święta w intencji Ojczyzny, wcześniej różaniec.

4.      Za tydzień przed kościołem będą zbierane do puszek ofiary na rzecz pomocy misjom.

5.      Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową w każdy piątek o 17:15 i Gorzkie Żale w niedziele o 17:30. Także w każdą środę Wielkiego Postu po mszy św. wieczornej zapraszamy do naszego kościoła na rozważanie Męki Pańskiej.

6.      Na  ołtarzu   Matki  Bożej jest  wyłożona   Księga  Trzeźwości.  Zachęcamy  do wpisywania postanowień abstynenckich. Skarbonki…

7.      Do  sakramentu   małżeństwa   przygotowują  się   następujące  osoby:   Marta Juńczyk,  panna z Serpelic,  parafia tutejsza i Krzysztof Pawłowski, kawaler zamieszkały w Strzyżówce, parafia w Witorożu: zapowiedź pierwsza, oraz Aleksandra Chomiuk, panna zamieszkała w Klepaczewie, parafia tutejsza i Marek   Bobiński,   kawaler   zamieszkały   w   Klepaczewie,   parafia   tutejsza, zapowiedź pierwsza.

8.      Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu   i   na   Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

9.      W poniedziałek 27 lutego zmarł nasz parafianin śp. Bronisław Jakoniuk z Serpelic.  Polećmy go  Miłosierdziu  Bożemu:  Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

lO. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *