Ogłoszenia parafialne na II niedzielę Wielkiego Postu 12.03.2017 r.

1.     Dzisiaj przed kościołem są zbierane do puszek ofiary na rzecz pomocy misjom.

2.     Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową w każdy piątek o 17:15 i Gorzkie Żale w niedziele o 17:30. Także w każdą środę Wielkiego Postu po mszy św. wieczornej zapraszamy do naszego kościoła na rozważanie Męki Pańskiej.

3.     Na  ołtarzu   Matki  Bożej jest  wyłożona   Księga  Trzeźwości.  Zachęcamy  do wpisywania postanowień abstynenckich.

4.     Do  sakramentu   małżeństwa   przygotowują  się   następujące  osoby:   Marta Juńczyk,  panna z Serpelic, parafia tutejsza i  Krzysztof Pawłowski, kawaler zamieszkały  w   Strzyżówce,   parafia   w   Witorożu:   zapowiedź   druga,   oraz Aleksandra Chomiuk, panna zamieszkała w Klepaczewie, parafia tutejsza i Marek   Bobiński,   kawaler   zamieszkały   w   Klepaczewie,   parafia   tutejsza, zapowiedź druga.

5.     Chcemy kontynuować wymianę ogrodzenia cmentarza. Dlatego w sobotę na godz. 9:00 zapraszamy z potrzebnym sprzętem do rozbiórki i wywozu starego płotu od strony szkoły oraz sprzątnięcia resztek gałęzi po jesiennej wycince drzew. Przy okazji przypominamy o segregacji śmieci na cmentarzu.

6.     Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu   i   na Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

7.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *