Ogłoszenia parafialne na III niedzielę Wielkiego Postu 19 III 2017 r.

1.     Jutro przeniesiona z racji na niedzielę Wielkiego Postu liturgiczna uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, msze święte o 7:00 i 18:00.

2.     W czwartek 23 marca o 18.00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.

3.     W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o 7:00 i 18:00. Taca zbierana tego dnia przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

4.     W zakrystii można nabywać czekoladowe baranki wielkanocne Caritas w cenie 5 złotych. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom.

5.     Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową w każdy piątek o 17:15 i Gorzkie Żale w niedziele o 17:30. Także w każdą środę Wielkiego Postu po mszy św. wieczornej zapraszamy do naszego kościoła na rozważanie Męki Pańskiej.

6.     Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj pomogli licznie i sprawnie w rozbiórce starego płotu i porządkach na cmentarzu.

7.     Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu   i   na   Kalwarii.   Modlitwą   otaczamy   wszystkich   naszych dobrodziejów.

8.     Cieszymy się, że w Serpelicach powstaje wspólnota AA “Szansa nad Bugiem” pomagająca osobom z problemem alkoholowym. Pierwszy mityng otwarty będzie 4 kwietnia, we wtorek, o godzinie 18:00 w świetlicy. Kolejne również otwarte, we wtorki o tej samej godzinie. Zachęcamy wszystkich potrzebujących
pomocy  do  korzystania  z  tej  szansy.   Organizatorom  życzymy sukcesów. Wierzymy, że z Bożą pomocą będą mogli pomóc sobie i innym zmagającym się z chorobą alkoholową.

9.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *