Ogłoszenia parafialne na niedzielę 20.08.2017 r.

1.      W środę 23 sierpnia o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.

2.      W   czwartek   24   sierpnia   o   godz.   19:30   rozpoczyna   się   w   Serpelicach ogólnopolskie   spotkanie    młodzieży   „Golgota    Młodych”.    Dzięki   Waszej życzliwości spotkanie odbywa się już po raz jedenasty. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Zachęcamy do udziału:

–  w piątek 25.08 o 11:30 msza święta na placu

–  w sobotę 26.08 w Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej o 11:30 msza święta na placu,

–  w niedzielę 27.08 o 11:00 msza święta parafialna odbędzie się na placu przed kościołem wspólnie z uczestnikami Golgoty Młodych – przewodniczył będzie bp  Tadeusz Pikus.

–  w poniedziałek 28.08. msza święta na zakończenie spotkania o godz. 10:30.

W    środę    od    godz.    16:00   tradycyjnie    będziemy   zbierać   w    naszych miejscowościach produkty do wyżywienia uczestników spotkania.

3.      Ze względu na Golgotę Młodych od czwartku do niedzieli nie będzie w kościele Apelu Jasnogórskiego o godzinie 21.00.

4.      Bardzo dziękujemy za pomoc w pocięciu i ułożeniu części zakupionego drewna opałowego panom Janowi Pawlińskiemu, Janowi Klimaszewskiemu i Adamowi Romaniukowi.

5.      Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

6.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień pracy i wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *