Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę zwykłą 27.08.2017

1.      Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym przez nawałnice.

2.      Trwa   spotkanie   młodzieży   „Golgota   Młodych”,   które   zakończy   się   w poniedziałek mszą świętą o godz. 10:30. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali produkty do wyżywienia uczestników spotkania.

3.      Od poniedziałku do końca sierpnia zapraszamy znów do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godzinie 21.00.

4.      W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: l-szy Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa o 17:30. W piątek odwiedziny chorych od 8:30.

5.      W naszej parafii w przyszłą niedzielę 3 września pragniemy podziękować Bogu za tegoroczne zbiory. Zapraszamy wszystkich rolników do wspólnej modlitwy na Mszę świętą o 11:00.  Prosimy mieszkańców naszych miejscowości  o przygotowanie wieńców dożynkowych.

6.      Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w następny poniedziałek 4 września o godz. 8:00. Zapraszamy razem z uczniami, nauczycielami i wychowawcami także rodziców, aby modlić się o dobry rok nauki dla waszych dzieci.

7.      Bardzo dziękujemy za  pomoc w pocięciu  i  ułożeniu zakupionego drewna opałowego mieszkańcom Serpelic.

8.      Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

9.      Wczoraj,   26   sierpnia   zmarł   nasz   parafianin   śp.   Kazimierz   Kasperuk  z Klepaczewa. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

10.Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień pracy i wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *