Ogłoszenia parafialne na 28. Niedzielę Zwykłą 15.10.2017 r.

1.      Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.

2.      W środę 18 października O. Łukasz Szokaluk obchodzi imieniny. Zapraszamy na mszę w jego intencji w poniedziałek 16 października o 18:00.

3.   W czwartek 19 października, w rocznicę jego męczeńskiej śmierci, wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy tego dnia na mszę z uczczeniem jego relikwii o 18:00.

4.    Przyszła niedziela  rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę za tydzień  będą  przeznaczone  na  potrzeby misji  prowadzonych  przez  naszą kapucyńską prowincję zakonną.

5.   W kościele są już wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

6.      W zakrystii i przed kościołem można nabywać znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł. Te znicze są znakiem naszej pamięci o zmarłych i o żywych. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc ubogim i potrzebującym.

7.      Bardzo dziękujemy za zboże i produkty rolne, które brat Krzysztof zebrał w ostatni wtorek od naszych parafian. Dziękujemy też wszystkim Paniom, które pomogły w pracach gospodarczych w ostatni piątek.

8.      Bardzo dziękujemy mieszkańcom parafii za ofiary na sprzątanie kościoła, a sołtysom  za   ich  zebranie.  Złożone  ofiary  przeznaczamy także  na   kwiaty zdobiące świątynię i jej otoczenie.

9.      Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *