Ogłoszenia parafialne na 4. Niedzielę Zwykłą 28.01.2018 r.

W  piątek  2  lutego  przypada  Święto  Ofiarowania   Pańskiego  (Matki  Bożej Gromnicznej). W tym dniu, w naszym kościele, msze święte jak w niedzielę; 9:00, 11:00 i 18:00. Poświęcenie gromnic na każdej mszy świętej. Tego dnia na mocy dyspensy biskupa drohiczyńskiego nie obowiązuje post. Ofiary składane tego dnia na tacę będą przeznaczone na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych.

Zgodnie z wolą świętego papieża Jana Pawła II Święto Ofiarowania Pańskiego to także dzień życia konsekrowanego.   Pamiętajmy w  modlitwie  o  osobach zakonnych.

2.  W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: l-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa w czwartek i sobotę o 17:30. Odwiedziny chorych będą wyjątkowo w czwartek od 8:30.

3.  Do  sakramentu   małżeństwa   przygotowują  się  następujące  osoby:  Paulina Nikoniuk, panna zamieszkała w Litewnikach Starych, parafia Chłopków i Jakub Czyżyk, kawaler zamieszkały w Klepaczewie, parafia tutejsza,   zapowiedź pierwsza.

4.  Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu  i  na  Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich    naszych dobrodziejów.

5.   Dzisiaj o godzinie 19:00 w świetlicy w Serpelicach spotkanie strażackie.

6.   Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *