Ogłoszenia parafialne na 5. Niedzielę Zwykłą 4.02.2018 r.

1.   Dziś przed kościołem wolontariusze zbierają ofiary do puszek na odbudowę spalonego tydzień temu domu rodziny p. Karoliny Morawskiej z Rozwadowa. Zachęcamy do wsparcia.

2.   W poniedziałek o 18:00 msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Przed  mszą  różaniec w ich  intencji. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych bliskich.

3.   We wtorek o 18:00 msza święta w intencji Ojczyzny, wcześniej różaniec.

4.    10 lutego o godz. 15:00 zapraszamy rodziców i dzieci na bal karnawałowy ze Świętymi do świetlicy w Serpelicach. Szczegóły na facebooku i na stronie internetowej parafii.

5.    W niedzielę 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Zgodnie z wolą papieża, świętego Jana Pawła II jest obchodzone, jako Światowy Dzień Chorego. Tradycyjnie już zapraszamy do kościoła na różaniec o 17:30 i mszę świętą  o  18:00 w  intencji  chorych.   Podczas  eucharystii  będzie  udzielany sakrament  namaszczenia  chorych.  Bardzo  prosimy rodziny i opiekunów o pomoc osobom chorym i starszym w dotarciu do świątyni na tę szczególną dla nich uroczystość.

6.    Do  sakramentu   małżeństwa   przygotowują  się  następujące  osoby:  Paulina Nikoniuk, panna zamieszkała w Litewnikach Starych, parafia Chłopków i Jakub Czyżyk, kawaler zamieszkały w Klepaczewie, parafia tutejsza, zapowiedź druga.

7.    Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na    cmentarzu    i    na    Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich    naszych dobrodziejów.

8.    27 stycznia zmarł nasz parafianin śp. Tadeusz Onuszko z Zabuża. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

9.   Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *