Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu 4.03.2018 r.

1.  W poniedziałek o 18:00 msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Przed  mszą różaniec w ich  intencji. Zachęcamy do wspólnej  modlitwy za naszych zmarłych bliskich.

2.    We wtorek o 18:00 msza święta w intencji Ojczyzny, wcześniej różaniec.

3.  Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową w każdy piątek o 17:15 oraz środy po mszy św. wieczornej i Gorzkie Żale w niedziele o 17:30.

4.    Przed    kościołem    i   w   zakrystii    można    nabywać   czekoladowe   baranki wielkanocne   Caritas  w  cenie  5  złotych.   Dochód   z  ich   sprzedaży  będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom.

5.  Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Magdalena Katarzyna  Waszczuk,  panna  zamieszkała  w Serpelicach,  parafia tutejsza,  i Hubert Przemysław Pawelczyk, kawaler zamieszkały w Radzyminie, parafia p.w. Przemienienia Pańskiego, zapowiedź pierwsza.

6.   Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiary do puszek na odbudowę spalonego  w  ostatni   piątek  wnętrza  domu   p.  Alicji  Sawczuk  z  Serpelic. Zachęcamy do wsparcia i pomocy w remoncie domu naszej sąsiadki.

7.    Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na   cmentarzu    i    na    Kalwarii.    Modlitwą   otaczamy   wszystkich    naszych dobrodziejów.

8.    Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *